tchibo eshop

Soutěžte s Tchibo a vyhrajte třeba značkový kávovar. Více informací naleznete přímo na stránkách Tchibo.

 

Když se noci prodlužují, měli bychom si je užívat o to více – s krásnými nápady od Tchiba, které se tentokrát točí kolem ložnice. Podívejte se na širokou nabídku ložního prádla s nádhernými vzory, zahalte se do měkkých látek a obklopte se stylovým nábytkem, svítidly a doplňky. Nabídka v Tchibo eshopu  je totiž příliš pěkná na to, abyste ji prospali.

Tchibo, to není jen káva, ale každý týden nová kolekce, tisíce spokojených zákazníků a skvělé akce. Na www.tchibo.cz najdete až 6 různých kolekcí najednou. Objednávání je nejen díky eshopu jednoduché a výrobky můžete vrátit bez udání důvodu až do 30-ti dnů od doručení. Nabídka všech kolekcí je limitovaná a prodává se pouze omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

Podzim - Zima 2019

V nové kolekci stejně jako každý rok najdete nepříklad:

Pleteným svetr s vločkou
Krása se skrývá v detailu - zejména v zimě. Dámská kolekce Vás neokouzlí jen heboučkými, třpytivými a rafinovanými akcenty, ale také příjemně hřejivými materiály. Zažijte ty nejkrásnější sněhové radovánky.


Bunda
Měkké hřejivé vatování, prošívání v pase, odnímatelné lemování z umělé kožešiny a vnitřní kapsa na zip - to vše má skvělá zimní bunda.


Klapky na uši
Klapky mají kvalitní kožešinový vzhled.


Šála
Šála má hebké lemování ve vzhledu pravé kožešiny.

 

Pobočky Tchibo

Kontakt:

Tchibo Praha, spol. s r.o. 
Želetavská 1449/9
140 00 Praha 4
Telefon: 800 900 826
email: info[zavinac]tchibo.cz
http://www.tchibo.cz