Calzedonia eshop

Léto se spojuje s dny, kdy je Slunce déle na obloze, voda láká a pokožka políbení horkými paprsky touží po krásných plavkách. Ty ideálně zvýrazňují křivky, zakryjí nedostatky, zaujmou a zároveň se v nich cítíme dobře. Každá z nás může být krásná v plavkách od Calzedonia.


Jednobarevné plavky

Jednobarevné plavky ve výrazné barvě jsou ozvláštněny textilními květy na podprsence i na šňůrkách od kalhotek. Tento typ podprsenky je ideální pro dámy s menším poprsím. Ramínka jsou odepínací, nehrozí tedy žádné bílé pásky. Pokud k nim toužíte doladit i osušku, ibišková v svěžích barvách bude dokonalá, nemluvě o zlatých náušnicích a žabkách.


Námořnické plavky

Plavky s námořnickými motivy nevyjdou z módy nikdy. Jsou zkrátka spjaty s létem. Pásky, kotvy či uzly vás nenápadně přimějí vypnout hruď a užívat si léto. Vyzkoušejte k nim i stylové a měkké plážové ručníky od Calzedonia, které jen umocní námořnický look.


Ovocná síla

Příští letní sezóna bude ve znamení velmi esteticky dobře vypadajícího ovoce - ananasu. Objevuje se na plavkách i letních šatech a je chutnější než kdykoli před tím. Jen ho zkuste a uvidíte, že vás nezklame. Vyztužená podprsenka s možností odepínatelnou ramínek lze kombinovat s několika kalhotkami, s nízkým pasem, s vysokým nebo tzv. brazilské. Výběr záleží na postavě. Za vyzkoušení stojí i celé plavky s hlubokým výstřihem s glamour doplňky, v podobě espadriles na platformě, zlatého náramku a černého klobouku.
Navštivte některou z prodejen a podívejte se na krásné plavky od Calzedonia.

 

Pobočky Calzedonia

Kontakt:

Calzedonia
Na Pankráci 1727/86
140 00 Praha 4
Telefon: 603 599 231
email: info[@]calzedonia.cz
http://cz.calzedonia.com