Calzedonia eshop

Oblečení od Calzedonia je výrazné a nepřehlédnutelné. Dokáže na sebe upoutat pozornost, vyrazit dech i jemně polechtat. Na každém vypadá jinak, a přesto si v sobě zachovává jistou dávku energičnosti. Calzedonia umí být elegantní, na druhé straně i pořádně sexy.  Eshop svým zákazníkům nabízí nejen plavky ve všech tvarech a podobách.
 

Calzedonia je italská módní značka specializující se na oblečení, zejména na punčochy, legíny, ponožky a plavky. Společnost byla založena v roce 1987 a rychle se stala populární díky svým kvalitním výrobkům a trendy designu.

Zde je přehled některých produktů, které Calzedonia nabízí:

Punčochy a legíny: Calzedonia je známá svou širokou nabídkou punčoch a legín, včetně různých stylů, vzorů, barev a materiálů. Nabízí klasické punčochy, samodržící punčochy, síťované punčochy, legíny s různými vzory a texturami a mnoho dalšího.

Ponožky: Dále firma nabízí ponožky pro ženy, muže a děti. Mají různé styly, délky a vzory, včetně ponožek na nožičky, podkolenky, běžecké ponožky, ponožky s motivy a mnoho dalšího.

Plavky: Calzedonia je také známá svými plavkami pro ženy, které nabízí různé střihy, styly a vzory. Mají plavky v různých velikostech a typy plavek, včetně bikini, plavek s vysokým pasem, plavek s push-up efektem a dalších.

Beachwear a doplňky: Kromě plavek nabízí také plážové oblečení a doplňky, jako jsou plážové šaty, parea, klobouky, sluneční brýle, plážové tašky a další, které vám pomohou vytvořit si dokonalý letní look.

Calzedonia je známá svou kvalitou a inovativními designy. Jejich produkty jsou dostupné prostřednictvím kamenných prodejen po celém světě, a také prostřednictvím jejich online obchodu.

Pobočky Calzedonia

Kontakt:

Calzedonia
Na Pankráci 1727/86
140 00 Praha 4
Telefon: 603 599 231
email: info[@]calzedonia.cz
http://cz.calzedonia.com