CCC eshop

Obujte se do světové značky CCC! Nová sezóna oblíbené obuvi evropské výroby v sobě snoubí atributy vysoké kvality, velkého výběru a stylové rozmanitosti, inspirované trendy ze světa.

CCC obuv je polská módní značka, která se specializuje na obuv, tašky a příslušenství. Značka byla založena v roce 1999 a od té doby se rozrostla do mezinárodní sítě prodejen. Je známá svými cenově dostupnými a trendy produkty.

CCC obuv nabízí široký výběr obuvi pro ženy, muže a děti. Jejich sortiment zahrnuje různé styly, jako jsou boty na podpatku, tenisky, baleríny, sandály, kozačky, pantofle a další. Firma se snaží nabízet jak klasické a elegantní styly, tak i módní trendy.

Kromě obuvi prodejce nabízí také tašky, batohy, cestovní zavazadla a další příslušenství. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu a současný design, aby uspokojily potřeby a vkus zákazníků.

Firma má prodejny v různých zemích a je také dostupná prostřednictvím svého online obchodu. Zákazníci mohou využít možnosti osobního nákupu nebo nákupu online a získat trendy a cenově dostupnou obuv a příslušenství od značky CCC.

 

Nezpomalujte, bavte se!

CCC internetový obchod vychází vstříc také aktivním zákazníkům, a to sportovní obuví Sprandi Earth Gear. Ta s sebou přináší nadčasové lovecké boty v béžové barvě, pestrobarevné trekingové boty i klasické modely, které se osvědčí během dlouhých podzimních procházek do města i do přírody. Pokud milujete dynamický život, sychravé počasí vás přece nezastaví.

Návrat k mužnosti

Vlajková loď pánské obuvi CCC, lasocka for men, otevírá podzim s barevnou paletou typickou pro chladnější dny - černou, hnědou, bordovou, šedou, tmavě modrou a hořčicově žlutou. Staví na barevných dvou- či trojkombinacích, které dělají botu vizuálně zajímavější. Precizní kožené provedení perfektně podtrhuje šarm muže, který se o sebe stará v každém věku.

Princezny a superhrdinové

Samozřejmě, CCC internetový obchod nezapomíná ani na děti, od nejmenších po teenagery. Na nové motivy se mohou těšit všichni příznivci disneyovek i světoznámých marvelovských hrdinů. Holčičky potěší nové postavičky z pohádky Ledové království (Frozen) a z chlapců se stanou malí bojovníci z Hvězdných válek (Star Wars). Koženou klasikou je kolekce lasocka Kids a lasocka Young, optimální zohledňující potřeby vyvíjejícího se dětského chodidla.

Pobočky HM

Kontakt:

CCC CZECH, S.R.O.
Českomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

Telefon: 220 960 741
email: sekretariat[zavinac]cccboty.cz
http://ccc.eu/cz/