F & F eshop

Nastávající změna ročních období může být příjemným spojencem. Úklid šatníku je aktivita, do které je třeba "hravě" zapojit celou rodinu, případně využít profesionální služby a získaný čas zužitkovat mnohem příjemnější. Odměna může být v podobě vytoužené návštěvy salonu krásy, nákupů s nejlepší kamarádkou, nebo kulturně-gurmánských zážitků s vybíranou společností. Ať už cíleně nebo náhodně, v aktuálních kolekcích oblečení a doplňků ve F&F eshop se najdou kousky na každou příležitost.

Letošní "den krásy" se nese ve znamení trendové barvy celé podzimní sezóny 2023. Modrá, jako základ šatníku, se dá skvěle a nekonečně kombinovat - denim s neutrálními tóny béžové, šedé nebo černobílé. Námořnická klasika s mangovou žlutou, světle modrou, nebo svěží tyrkysově pařížská modrá ve dvojici s oranžovou či červenou. Všechny barvy a vzory oblečení, doplňků či dámského prádla F&F hovoří ve prospěch žen.

Minimalistická estetika značky F&F se na eshopu projevuje na nadčasových kouscích kolekce, mezi které jednoznačně patří podzimní kabát. Jednoduchý avšak propracovaný střih je zárukou elegantního vzhledu a hřejivého pohodlí zároveň. Samostatnou kategorii představuje sekce f&f obuv nebo f&f bundy.

V případě dámské kolekce je trendová barva výhrou, která se postará o dostatečnou pozornost okolí. Kromě béžové klasiky či univerzální černé se nachází v nabídce například zářivě žlutá, svěží fuchsiová, skořicově hnědá nebo tmavá vínová v koženém provedení. Oživit sychravé dny se dá opravdu originální. K této jednobarevné paletě budou skvěle ladit velké kárované šály, nebo strakaté štoly ze syntetické kožešiny - nezbytné doplňky v aktuálním stylu sedmdesátých let.

Součástí "štíhlé" pánské linie pro zimní sezónu 2023 je šedý tvídový oblek a nadčasový béžový kabát. Doplněno o nadrozměrné šály s roztřepenými okraji a zkombinované s indigově modrými džínami, klasickými vlněnými kalhotami získají dramatický podtón. Více inspirací najdete na eshopu http://www.ffmoda.com/cz/, nebo přímo v prodejnách F&F, exkluzivně v obchodní síti Tesco.

 

Prodejny F&F

Kontakt:

Tesco Stores ČR a.s.
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

Telefon: 272 087 111
email: online.oddeleni[zavinac]ffmoda.com

http://www.ffmoda.com/cz/