HaM eshop

H&M (Hennes & Mauritz) je mezinárodní švédská oděvní společnost, která patří mezi největší maloobchodníky s oblečením na světě. Byla založena v roce 1947 a její centrála se nachází ve Stockholmu, ve Švédsku.

HM eshop je známý svými cenově dostupnými a moderními kolekcemi oblečení pro ženy, muže, děti a také nabízí módní doplňky. Společnost se zaměřuje na rychlé zavádění nových trendů a sezónních kolekcí.

Kromě vlastních značek nabízí H&M také spolupráce s renomovanými módními návrháři a celebritami, čímž přináší exkluzivní kolekce do svých obchodů. Mají také rozsáhlý online obchod, který umožňuje zákazníkům nakupovat z pohodlí domova.

H&M se také angažuje v udržitelnosti a etickém obchodování. Společnost se zavázala k cíli být do roku 2030 klimaticky neutrální a používat pouze recyklované nebo obnovitelné materiály.

Svou působností se H&M rozšířilo po celém světě a provozuje tisíce obchodů ve více než 70 zemích. Je to populární značka, která oslovuje širokou škálu zákazníků s různými módními vkusy a preferencemi.

V případě dalších konkrétních informací se můžete podívat na oficiální webovou stránku H&M nebo se obrátit na jejich zákaznickou podporu.

HM eshop - kolekce jaro-léto

Teplejší období je už tady a jako každý rok všechny dámy pravděpodobně zjistí, že si nemají co obléci. Je přirozené, že všechny chtějí být vždy nově a trendově sladěné s aktuálním módním stylem. A proto je tu právě pro ně již v předstihu připraven i H-M on-line obchod s módním oblečením, ve kterém najdete jako vždy trička, halenky, mikiny, svetry nebo kalhoty .

Nová kolekce Jaro 2023 značky H&M byla inspirována aktuálními módními styly a nabízí vysoce kvalitní produkty, které vyhovují zákazníkům bez ohledu na věk a styl. Eshop H&M oblékne na každou příležitost nejen ženy, ale i pány, teenagery a děti.

Oblečení této značky je inspirované podzimními barvami. V odstínech mystické hnědé, šedé či bordó si zákaznice mohou vybrat ze široké škály šatů, halenek, košili, sukní, kalhot s potiskem a kabátů. V nabídce je rovněž bohatý výběr kotníkových bot a mokasín. Všechny produkty jsou již k dispozici v on-line obchodě H-M což umožní zákazníkům, aby ses v předstihu připravili na příchozí roční období.

Společnost HM je hrdá na to, že z pohodlí domova nabízí široký výběr módního a kvalitního sortimentu nejen pro ženy všech věkových kategorií. Vybrat si mohou zákazníci, kteří mají osobitý módní vkus, ale i ti, kteří upřednostňují ležérní či klasickou módu.

 

Pobočky HM

Kontakt:

H&M 
Václavské námesti 19
110 00 Prague 1
Telefon: 800 040 464 (bez poplatku)
e-mail: zakaznickyservis.cz[zavinac]hm.com
http://www.hm.com