Jednoduché a čisté

Jedním z hlavních směrů, jakým se móda na Podzim 2019 bude ubírat, budou jednoduché a linie v pastelových barvách. V obchodech tak určitě najdete oblečení s asymetrickými střihy.

 

Kolik barev kombinovat?

Barevné oblečení vypadá na každém dobře. Je ale potřeba dodržet nějaký rozumný počet barev, které chcete zkombinovat. Všeobecně se doporučuje namíchat maximálně tři. Ideální je tedy nosit dvě až tři různé barvy. Naopak Jednobarevně sladěné oblečení vypadá velmi fádně.

Udělejte průvan ve vašem šatníku

Posezónní výprodeje jsou skvělá věc, ale mají i své stinné stránky. Díky akcím svou šatní skříň naplníme často zbytečnými kousky, které na sebe ve finále vezmeme jednou za čas. Za rok, za dva takové oblečení vyjde úplně z módy, takže ho automaticky zastrčíme hlouběji do skříně.
Orientace v takovém šatníku, ještě když ráno spěcháme do práce, není úplně snadná a častokrát si zpřeházíme většinu pracně vyžehlených triček nebo halenek.

Řešení je snadné, zbavte se oblečení, které už nenosíte a neberte ohledy na to, kolik vás stálo. Dnes už na každém rohu najdete kontejnery, díky kterým uděláte radost například dětem v dětských domovech. Další řešení jsou azylové domy nebo obdarujte někoho známého, u koho víte, že mu oblečení také udělá radost.

 

Kožená bunda

Kožená bunda Zima 2016

Patříte mezi konzervativnější typy, ale přesto byste rádi byli IN?
Čím chybu nikdy neuděláte, je kožená bunda, která se dá nakombinovat snad s každým outfitem.

Ideální barva, hodící se ke všemu je jednoznačně černá.
Obrovská výhoda kožených bund je, že z módy nikdy nevymizí a navíc z vás kůže udělá sexy drsňáky a drsňačky.

Mezi další výhody patří určitě i odolnost kůže. Pokud se o koženou bundu budete alespoň trochu starat a občas použijete nějakou tu impregnaci proti vysušení, je skoro nezničitelná.