Deichman online

Kozačky po kolena a vysoká obuv nad kolena zažívají v této sezoně svůj velký boom. Perfektně se hodí k aktuálním kouskům, které by neměly chybět ve vašem šatníku. K rozevlátým minisukním, se kterými opět ožívají "swingující šedesátá léta", ke krátkým šatům zdůrazňujícím ženské křivky nebo ke koženým kalhotám.

Rovně a čistě střižené vysoké kozačky - samozřejmě v černé barvě - okouzlí rafinovanými detaily, jako jsou prošití horních částí nebo široké kožené řemínky s velkými zlatými přezkami. Nové jsou u Daichmanu obuv také kombinace povrchů z hladké kůže, semiše a koňské kůže.

Velkým trendem v Daichman online obchodě jsou i takzvané Bootie Pumps - což je kombinace lodiček a nízkých kozaček - se podpatek bude zvyšovat. Jsou rovně střižené a ozdobné aplikace využívají jen sporadicky. Pokud by jejich už mělo být více, používají se zipy, prošívané prvky, tvídové či ohrnuté okraje a všité elastické klíny, stejně jako to je u kotníčkové obuvi chelsea. Třešničkou na dortu jsou matně lesklé hranaté nýty nebo knoflíky.

Pobočky Daichman

Kontakt:

DAICHMANU-OBUV s.r.o.
Brno Business Park
Londýnské náměstí 853/1 - Budova 1
639 00  Brno

Telefon: 543 420 430
E-mail: service-cz[zavinac]deichmann.com

www.deichmann.com