Humanic eshop

Značka Humanic představuje kolekci bot a doplňků z kolekce Podzim/Zima 2016. Nová kolekce je plná inovativních modelů pro všechny, kteří jdou rádi s dobou a preferují moderní styl.

Dámské kolekci dominují trendy kotníkové kozačky a modely s nápadným šněrováním. Pozornost je soustředěna na kvalitu zpracování a jednoduchost designu bez zbytečných detailů. Dámské modely se vyznačují elegantními siluetami, stabilními podpatky a tvarovanými platformami. Botám dominuje semiš v barvách spadaného listí a několik modelů v provedení vysokého lesku, zejména na lodičkách do společnosti. Přijďte se podívat na vlastní oči do některé z prodejen nebo mrkněte na Humanic eshop.

Nová kolekce přináší klasický řadu v podzimních tónech hnědé, oranžové a červené, odkazujících k aktuálním barevným trendům obuvi. Eshop Humanic  si pro vás přichystal například semišové modely, které se stanou letos trendem. Odvážné dámy si jistě oblíbí boty v takzvaném army stylu, u nichž se setkává funkční obuv se sexy prvky. Styl těchto bot bude aspirovat na hit nastávající sezóny.

Pobočky Humanic

Kontakt:

Nám. Svobody 11
60200 Brno

Telefon: 542 528 600
email: humanic.cz[zavinac]LSAG.com
http://www.humanic.net