CCC eshop

Obujte se do světové značky CCC! Nová sezóna oblíbené obuvi evropské výroby v sobě snoubí atributy vysoké kvality, velkého výběru a stylové rozmanitosti, inspirované trendy ze světa.


Vytvořte si SVŮJ styl

Široká nabídka sortimentu, příznačná pro značku CCC, nechybí v internetovém obchodě ani letos. Najdete tam vše, co potřebujete, abyste podzim a zimu zkrášlili svým vlastním módním rukopisem. Od klasických polobotek po extravagantní modely z lesklé či lakované kůže. Linie lasocka, vyznačující se vysokou kvalitou a řemeslným zpracováním, přichází aktuální s novou paletou barev, vzorů a textur. Hitem podzimu jsou jednoznačně boty na klínovém či sloupcovém podpatku, které opticky zeštíhlují a lichotí ženské postavě. Tradiční podzimní barvy od klasické černé přes čokoládové odstíny hnědé až po teplou medovou doplňují opět sytá červená a bordó. Jedinečný styl je vystavěn na detailech a nová kolekce CCC nezapomíná ani na ty.

Prim hrají výrazné zvířecí motivy, kovové dekorační prvky či visící třásně, které dělají z každého kroku vizuálně divadlo. Z úplně jiného soudku jsou masivní WORKERY volně inspirované dělnickou obuví. Dnes jsou středem pozornosti každé fashionistky a svým drsným vzhledem tvoří vítaný kontrast k jemné ženskosti. Masivní boty, tzv. WORKERY, jsou módní vychytávkou již několik sezón a pokud je ještě doma nemáte, tuto podzim si jedny určitě pořiďte. Velmi snadno se kombinují a skvěle vyváží žensky laděný šatník.

Doladit outfit hravě zvládnete s kabelkami CCC Jenny Fairy a Quazi. Mezi desítkami svěžích modelů najdete kousky s držením do ruky, přes rameno, crossbody či společenské listovky. Prostě vše, abyste byli stylová od rána do večera.

Nezpomalujte, bavte se!

CCC internetový obchod vychází vstříc také aktivním zákazníkům, a to sportovní obuví Sprandi Earth Gear. Ta s sebou přináší nadčasové lovecké boty v béžové barvě, pestrobarevné trekingové boty i klasické modely, které se osvědčí během dlouhých podzimních procházek do města i do přírody. Pokud milujete dynamický život, sychravé počasí vás přece nezastaví.

Návrat k mužnosti

Vlajková loď pánské obuvi CCC, lasocka for men, otevírá podzim s barevnou paletou typickou pro chladnější dny - černou, hnědou, bordovou, šedou, tmavě modrou a hořčicově žlutou. Staví na barevných dvou- či trojkombinacích, které dělají botu vizuálně zajímavější. Precizní kožené provedení perfektně podtrhuje šarm muže, který se o sebe stará v každém věku.

Princezny a superhrdinové

Samozřejmě, CCC internetový obchod nezapomíná ani na děti, od nejmenších po teenagery. Na nové motivy se mohou těšit všichni příznivci disneyovek i světoznámých marvelovských hrdinů. Holčičky potěší nové postavičky z pohádky Ledové království (Frozen) a z chlapců se stanou malí bojovníci z Hvězdných válek (Star Wars). Koženou klasikou je kolekce lasocka Kids a lasocka Young, optimální zohledňující potřeby vyvíjejícího se dětského chodidla.

Pobočky HM

Kontakt:

CCC CZECH, S.R.O.
Českomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

Telefon: 220 960 741
email: sekretariat[zavinac]cccboty.cz
http://ccc.eu/cz/