Calzedonia eshop

Léto se spojuje s dny, kdy je Slunce déle na obloze, voda láká a pokožka políbení horkými paprsky touží po krásných plavkách. Ty ideálně zvýrazňují křivky, zakryjí nedostatky, zaujmou a zároveň se v nich cítíme dobře. Každá z nás může být krásná v plavkách od Calzedonia.

Calzedonia je známým výrobcem a prodejcem plavek pro ženy, které nabízí široký výběr stylů, střihů a vzorů. Zde je přehled některých typů plavek, které můžete najít v nabídce:

Bikiny: Značka nabízí různé styly bikin, které zahrnují trička, halenky, bandeau topy, push-up topy, trojúhelníkové topy a různé typy kalhotek, jako jsou tanga, slipy, boční výstřihy a high-waist kalhotky. Bikiny jsou k dispozici v různých barevných provedeních a vzorech.

Plavky s vysokým pasem: Plavky s vysokým pasem jsou velmi populární a Calzedonia nabízí různé střihy, které zdůrazňují pas a vytvářejí retro vzhled. Tyto plavky poskytují dobré krytí a jsou vhodné pro ty, kteří preferují více zakrytí na břiše.

Jednodílné plavky: Pro ty, kteří dávají přednost jednodílným plavkám, firma nabízí různé styly a střihy, včetně plavek s výstřihy, zavázanými detaily, vzory a různými délkami rukávů.

Tankiny: Tankiny jsou kombinací topu a kalhotek, které nabízí větší pokrytí břicha než bikini, ale zároveň pohodlí a volnost pohybu. Calzedonia nabízí různé styly tankin, které jsou stylové a moderní.

Plavky pro těhotné ženy: Pro těhotné ženy Calzedonia nabízí plavky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a podporu během těhotenství. Tyto plavky mají elastický materiál a různé střihy, které se přizpůsobují rostoucímu bříšku.

Plavky od Calzedonia jsou známé pro svou kvalitu, pohodlí a stylový design. Nabízí se různé velikosti, aby odpovídaly různým tvarům těla. 

 

Pobočky Calzedonia

Kontakt:

Calzedonia
Na Pankráci 1727/86
140 00 Praha 4
Telefon: 603 599 231
email: info[@]calzedonia.cz
http://cz.calzedonia.com